2008 yılında kurulan TACER GRUP inşaat alanındaki başarılı projelerine aralıksız devam etmektedir. Bu alanda konut, ticaret merkezi, sosyal binalar, hastane, ofis, altyapı gibi birçok projeye başarılı bir şekilde imzamızı attık.

Kurulduğu günden bu yana kamu kurumları ile ortak projelerde işbirliği yaparak taahhüdümüzle üstlendiğimiz projeleri hiçbir gecikme ve aksaklığa meydan vermeden kurumsallaşmış yapımız, deneyimli insan gücü ve gelişen inşaat teknolojilerine uygun iş yapma anlayışı ile başarılı bir şekilde tamamladık. Şu anda devam eden TOKİ Çankırı Şabanözü Konutları ve Pursaklar Belediyesine ait Ticaret Merkezi, Pazaryeri ve Muhsin Yazıcıoğlu Meydanı işlerimiz belirlenen süreç ve iş planlamasına uygun şekilde devam etmektedir.

İnşaat alanında tecrübeli, yetkin ve vizyon sahibi personellerimiz sayesinde çağın teknolojik gelişmelerine uygun, inşaat kalitesi yüksek işler yapmaya kararlılıkla devam ediyoruz

TACER GRUP olarak üstlendiğimiz projelere kurumsallaşmış yapımızı yansıtarak; projelendirmeden planlamaya ve planlamalarımızı iş akışlarına yansıtarak çevreye ve sektöre örnek teşkil edecek çalışma metodları ile projelerimizi bugüne kadar başarıyla tamamladık ve bundan sonra da yeni projeleri üretmeye devam edeceğiz.

İnşaat faaliyetlerinde İNSAN ODAKLI çalışma anlayışımızı çevreye duyarlı, insan sağlığına önem veren iş güvenliği konularında asla taviz vermeyen iş anlayışımız ile sürdürmekteyiz.