TACER GRUP
Hakkımızda
Tacer Yapı Taahhüt Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 2008 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur.

İnşaat, perakende giyim, danışmanlık ve her türlü taahhüt alanında kaliteli ve ulaşılabilir hizmet anlayışını düstur edinip başarı ve kararlılıkla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana her geçen gün portföyünü genişleten firma, perakende giyim sektöründe Türkiye’nin hemen her bölgesinde; inşaat sektöründe de hemen her şehirde yeni yatırımların ihalelerinde yer alarak ticaret hacmini arttırmaktadır.

Tacer Yapı Taahhüt Sanayi Ticaret Ltd. Şti. iş ve işçi sağlığı kurallarını gözeten, sürdürülebilirlik ilkesi ile çevreye dost, insiyatif almaktan kaçınmayan Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır.

 

Teknolojik gelişmelere büyük bir hız ile entegre olan firma, faaliyet gösterdiği alanlarda çağın ilerisinde; bünyesindeki tecrübeli, donanımlı ve alanında uzman çalışma arkadaşları ile karşılıklı güven ilişkisi içerisinde faaliyet göstermektedir.

On altı yıldır süregelen bilgi birikimlerimizi ve tecrübelerimizi, hedeflerimiz doğrultusunda hayata geçirmek üzere faaliyetlerimize hız vermiş bulunuyoruz. Temel ilkemiz; en zor rekabet koşullarında bile kalitemizden ödün vermeden, en iyi işleri en uygun fiyatlarla yapabilmektir.

Bu günlere gelmemize vesile olan değerli çalışma arkadaşlarımıza ve kendilerine hizmet etme imkanı bulduğumuz tüm özel ve tüzel kişilere saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

MAĞAZALARIMIZ
Kvkk Aydınlatma Metni & Veri Sorumlusuna Başvuru Formu
Saklama ve İmha Politikası