TACER GRUP
Hakkımızda
TACER GRUP 2008 yılında inşaat sektöründe kamu taahhüdü işlerle faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu zamandan bu yana kamuya ait taahhütlü inşaat işlerinde deneyimli bir altyapı kurarak birçok projeyi başarı ile bitirmiştir. Teknik donanımı yüksek personelleri ve yılların getirdiği tecrübe ile projelerini başarılı bir şekilde bitirmiş ve devam etmektedir. Uzman ekiplerimiz sayesinde taahhüt ve özel tüm projeler başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Oluşturduğumuz dinamik şirket yapısı sayesinde projelerimizi yürüterek yolumuza devam etmekteyiz.

Giyim sektörüne 2014 yılından itibaren yaptığımız yatırımlarla kendi alanında marka değeri yüksek firmalarla işbirliğine giderek, mağazalaşma yolunda da hızlı girişimlerimiz sayesinde 7 marka 20 mağaza ile alanında cazibe merkezi olan AWM lerde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Hem inşaat hem de giyim sektöründe kurumsal bir anlayışla ve profosyonel yönetim ve ekiplerimizle yatırımlarımızı ve hizmetlerimizi yürütmenin gururunu yaşamaktayız.
Çalışma hayatına girdiği günden bu güne ilk günkü heyecanını koruyarak, dürüstlük, doğruluk, adalet kalite ve yenilik prensiplerinden taviz vermeden, ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına hizmet etmekten gurur duymaktayız.

Test

Form Gönderimi

Tamam

MAĞAZALARIMIZ